Enable Highlighting
Registered Name: Aba z Jedličáku Registration Number: ČLP/CF/48344/93 Sex: F
Adar Plato
ČLP/CF/44708/87
15-Feb-1985
bělouš
výborný
BALT CH; CACIB; Středoevropský vítěz; vítěz Brna; Klubový vítěz PZ[I.c], LZ[II.c]
Ikar Aruzam
ČLP/CF/42947/84
bělouš
výborný
INT CH; BALT CH; ČSR vítěz; Středoevropský vítěz; Klubový vítěz PZ[I.c], LZ[I.c], ZO[ (4)]
Borek z Cejpovny
ČLP/CF/36026/77
hnědá
výborný
U[]
Gin z Danina rodiště
ČLP/CF/20513/69
Aša Yksvonvart
ČLP/CF/25719/72
Chara z Černých palouků
ČLP/CF/39262/80
hnědá s náprsenkou
velmi dobrý
MKK[]
Beno z Vývěrek
ČLP/CF/25092/74
Hela z Černých palouků
ČLP/CF/35416/77
Hexa Aruzam
ČLP/CF/42291/83
bělouš
výborný
Alan od Dítětů
ČLP/CF/36640/79
bělouš, hn. hlava, plotny
výborný
U[I.c], VZ[I.c (379)], PZ[I.c], LZ[I.c]
Brit z Hradu
ČLP/CF/26817/73
Brita z Hořické dubiny
ČLP/CF/24875/72
Bora Aruzam
ČLP/CF/39961/81
bělouš
U[]
Borek z Vytočilky
ČLP/CF/32605/76
Gera ze Serbusu
ČLP/CF/34529/76
Rita z Praskoles
ČLP/CF/45849/89
23-Mar-1986
bělouš, hnědá hlava
výborná
PZ[I.c]
Charm z Tíhavy
ČLP/CF/41662/85
bělouš
výborný
ZV[I], PZ[], ZO[ (3)]
Chero z Mirošovska
ČLP/CF/35140/78
bělouš
výborný
U[II.c]
Cvik z Drňovek
ČLP/CF/20972/70
Gera z Mirošovska
ČLP/CF/28406/73
Era z Malčických hor
ČLP/CF/35522/76
bělouš
výborný
U[II.c]
Avar z Fáralce
ČLP/CF/21873/70
Alma ze Zátaví
ČLP/CF/22133/70
Pora z Praskoles
ČLP/CF/43456/86
bělouš
Flot z Tíhavy
ČLP/CF/39610/82
bělouš
výborný
U[I.c]
Don Klenka
ČLP/CF/33321/76
Era z Malčických hor
ČLP/CF/35522/76
Lovka z Kopaninské doliny
ČLP/CF/42098/83
bělouš
Cezar Klenka
ČLP/CF/29902/76
Bora z Chebské kotliny
ČLP/CF/36332/77
Registered Name: Aba z Jedličáku Registration Number: ČLP/CF/48344/93 Sex: F
Adar Plato
ČLP/CF/44708/87
15-Feb-1985
bělouš
výborný
BALT CH; CACIB; Středoevropský vítěz; vítěz Brna; Klubový vítěz PZ[I.c], LZ[II.c]
Ikar Aruzam
ČLP/CF/42947/84
bělouš
výborný
INT CH; BALT CH; ČSR vítěz; Středoevropský vítěz; Klubový vítěz PZ[I.c], LZ[I.c], ZO[ (4)]
Borek z Cejpovny
ČLP/CF/36026/77
hnědá
výborný
U[]
Gin z Danina rodiště
ČLP/CF/20513/69
Aša Yksvonvart
ČLP/CF/25719/72
Chara z Černých palouků
ČLP/CF/39262/80
hnědá s náprsenkou
velmi dobrý
MKK[]
Beno z Vývěrek
ČLP/CF/25092/74
Hela z Černých palouků
ČLP/CF/35416/77
Hexa Aruzam
ČLP/CF/42291/83
bělouš
výborný
Alan od Dítětů
ČLP/CF/36640/79
bělouš, hn. hlava, plotny
výborný
U[I.c], VZ[I.c (379)], PZ[I.c], LZ[I.c]
Brit z Hradu
ČLP/CF/26817/73
Brita z Hořické dubiny
ČLP/CF/24875/72
Bora Aruzam
ČLP/CF/39961/81
bělouš
U[]
Borek z Vytočilky
ČLP/CF/32605/76
Gera ze Serbusu
ČLP/CF/34529/76
Rita z Praskoles
ČLP/CF/45849/89
23-Mar-1986
bělouš, hnědá hlava
výborná
PZ[I.c]
Charm z Tíhavy
ČLP/CF/41662/85
bělouš
výborný
ZV[I], PZ[], ZO[ (3)]
Chero z Mirošovska
ČLP/CF/35140/78
bělouš
výborný
U[II.c]
Cvik z Drňovek
ČLP/CF/20972/70
Gera z Mirošovska
ČLP/CF/28406/73
Era z Malčických hor
ČLP/CF/35522/76
bělouš
výborný
U[II.c]
Avar z Fáralce
ČLP/CF/21873/70
Alma ze Zátaví
ČLP/CF/22133/70
Pora z Praskoles
ČLP/CF/43456/86
bělouš
Flot z Tíhavy
ČLP/CF/39610/82
bělouš
výborný
U[I.c]
Don Klenka
ČLP/CF/33321/76
Era z Malčických hor
ČLP/CF/35522/76
Lovka z Kopaninské doliny
ČLP/CF/42098/83
bělouš
Cezar Klenka
ČLP/CF/29902/76
Bora z Chebské kotliny
ČLP/CF/36332/77